Write Your Own Review
Pebble Grey 12mm
£16.99/m²
£24.30
Pebble Grey Plank 12mm.
Need to see if first?
Your Project
Floor area:
m2
Showrooms and Stores across the UK
| SKU | LM120164 |
|---|---|
| Width (m) | 196mm |
| Thickness | 12mm |
| Pack Coverage | 1.43m2 |
| Board Width | 196mm |
| Finish | Registry Embossed |
| Board Length | 1215mm |
| Fitting Method | 2G Click System |
Reviews
Don't Forget Your Essentials
-
5mm XPS Polystyrene Foam Underlay 10m2.
£3.99/m²£39.90 -
5mm Fibreboard 7m2.
£5.99/m²£41.93 -
Evergreen White Light Base 2mm Underlay 15m2.
£1.99/m²£29.85 -
Evergreen SilentPro 2mm Underlay 10m2.
£6.49/m²£64.90












