Write Your Own Review
OakFoundary Honey Oak
£69.99/m²
£203.26
OakFoundary Honey Oak
Need to see if first?
Your Project
Floor area:
m2
| SKU | EW150179 |
|---|---|
| Colour | Golden |
| Width (m) | 220mm |
| Thickness | 15mm |
| Pack Coverage | 2.904m2 |
| Board Width | 220mm |
| Finish | Hardwax Oiled |
| Board Length | 2200mm |
| Fitting Method | Tongue & Groove |
Reviews
Don't Forget Your Essentials
-
5mm XPS Polystyrene Foam Underlay 10m2.
£3.99/m²£39.90 -
5mm Fibreboard 7m2.
£5.99/m²£41.93 -
Evergreen White Light Base 2mm Underlay 15m2.
£1.99/m²£29.85 -
Evergreen SilentPro 2mm Underlay 10m2.
£6.49/m²£64.90












