Write Your Own Review
OakForm Classic Natural Oak
£59.99/m²
£86.39
OakForm Classic Natural Oak
Need to see if first?
Your Project
Floor area:
m2
Showrooms and Stores across the UK
| SKU | EW140292 |
|---|---|
| Colour | Natural |
| Width (m) | 150mm |
| Thickness | 14mm |
| Pack Coverage | 1.44m2 |
| Board Width | 150mm |
| Finish | UV Lacquered |
| Board Length | 300-1200mm |
| Fitting Method | Tongue & Groove |












