Write Your Own Review
OakEstate Herringbone Heritage Natural
£69.99/m²
£83.99
OakEstate Herringbone Heritage Natural
Need to see if first?
Your Project
Floor area:
m2
Showrooms and Stores across the UK
| SKU | EW180138 |
|---|---|
| Colour | Natural |
| Width (m) | 90mm |
| Thickness | 18mm |
| Pack Coverage | 1.2m2 |
| Board Width | 90mm |
| Veneer | 4mm |
| Board Length | 500mm |
| Fitting Method | Tongue & Groove |












