Write Your Own Review
OakEstate Forge Natural Oak Brushed & UV Oiled
£69.99/m²
£83.99
OakEstate Forge Natural Oak Brushed & UV Oiled
Need to see if first?
Your Project
Floor area:
m2
Showrooms and Stores across the UK
| SKU | EW180128 |
|---|---|
| Colour | Natural |
| Width (m) | 125mm |
| Thickness | 18mm |
| Pack Coverage | 1.2m2 |
| Board Width | 125mm |
| Finish | Brushed & UV Oiled |
| Board Length | 300-1200mm |
| Fitting Method | Tongue & Groove |












