Write Your Own Review
Mayfair Metro Trends Herringbone 2mm LVT.
£167.16
Mayfair Metro Trends Herringbone 2mm LVT.
Need to see if first?
| SKU | LVT02079 |
|---|---|
| Colour | Oak |
| Width (m) | 114.3mm |
| Thickness | 2mm |
| Pack Coverage | 4.18m2 |
| Board Width | 114.3mm |
| Board Length | 609.6mm |
| Fitting Method | Dryback |


