Write Your Own Review
Carrera White Stones Ultra Marble Square Tile 2.5mm LVT.
£166.97
Carrera White Stones Ultra Marble Square Tile 2.5mm LVT.
Need to see if first?
Showrooms and Stores across the UK
| SKU | LVT25363 |
|---|---|
| Colour | White |
| Width (m) | 304.8mm |
| Thickness | 2.5mm |
| Pack Coverage | 3.34m2 |
| Board Width | 304.8mm |
| Board Length | 304.8mm |
| Fitting Method | Dryback |


