Write Your Own Review
Arborea Granada Smoke Herringbone 12mm
£29.99/m²
£57.58
Arborea Granada Smoke Herringbone 12mm.
Need to see if first?
Your Project
Floor area:
m2
Showrooms and Stores across the UK
| SKU | LM120196 |
|---|---|
| Colour | Natural |
| Width (m) | 100mm |
| Thickness | 12mm |
| Pack Coverage | 1.92m2 |
| AC Rating | AC4 |
| Board Width | 100mm |
| Board Length | 600mm |
| Fitting Method | Click |












