Write Your Own Review
Aqua Deluxe Egyptian Sand Herringbone 5mm SPC.
£39.99/m²
£95.22
Aqua Deluxe Egyptian Sand Herringbone 5mm SPC.
Need to see if first?
Your Project
Floor area:
m2
| SKU | SPC05010 |
|---|---|
| Colour | Beige |
| Width (m) | 122mm |
| Thickness | 5mm |
| Pack Coverage | 2.381m2 |
| Board Width | 122mm |
| Board Length | 610mm |
| Fitting Method | Click |


